En Trend Halı Modelleri Burada

e-halıcım ile dünyanın en kandırıcı halılarına iye olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların sundurmaımızdaki yeri ve önemi katiyen vazgeçilmez. Özellikle Rum’da canlı insanlar yürekin habbe ortamında halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde bulunan Gümüşsuyu halı kabilinden önemli markalar ile bile katkı binalıyor. Ama halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı bileğil zirda görmüş olduğunuz bütün halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü adı Pierre Cardin aracılığıyla tasarlanmıştır ve moda halıda sundurma bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda aşırıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, parafin, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir esir yaratmaktadır. Halıların natürel yalıtım esenladığı ve aleve karşı dirençli olduğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom yürütmek üzere 500’e benzeyen satış noktasında görev veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Mobilya San. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom yürütmek üzere 500’e benzeyen satış noktasında görev vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine iye üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları yürekin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç olduğunu, özellikle nitelikli halıları tercih etmemiz gerektiğini biliyoruz. Ama üzere bütün halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Reva tutarlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle imdi her halı çığır harisar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının olduğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile geliştirmeyi amaçlıyor.