Formakustik.com.tr: Duvar C

Tavan profili, düzenüminyum kadar metallerden yapım edilen profillerdir. Kullanma açısından epey ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C cereyan etmek üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın işlevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu değerlendirerek harekete sürümü olmak epey önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en esen şekilde yanıt verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Düzenüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri ağır anlamda tatmin edici olsa da temelı fen detayları bilerek faaliyet kılmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak behemehâl bilmeniz gerekenler.

Üretim lakırtıınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde ne lakırtıınlık yeğleme ediliyorsa ona usturuplu bir intihap tamir etmek selim olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında ölçün kabile 3000 mm’dir. Fakat projeye bağlı olarak 2000 mm ile 4000 mm kadar seçenekler de yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve ihtiyaçlarınıza bakılırsa bir intihap yaparak kaliteye aksetmek lüzum misiniz? O halde nitelikli tavan profili ürünlerimizden yarar yağdırmak yerine tercihinizi yapmalkaloriız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlayacak olan tavan profili alternatifleri derunin sadece harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c