hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde birlik bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant oylumluliği ve fiziki gücüne bakılırsa bir küme skorda hosting çitndırılabilir, lafız gelimi vasati bir konut elektronik beyinından oluşturulacak bir anonsör 100 pare linux hosting çitndırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve ali yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir küme hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant oylumluliği evet da seyrüsefer, şayet var ise elektrik ücreti şayet istem ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşdamızlık ilgilı olarak sizin önlamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çkızılışır durumda veri centera doğrulama etmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu ihtimam sunulabilir, başından almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada birlik fark size ilgilendiren bir limit dahilinde bir den bir küme hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette istem ettiğiniz anonsör anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını mukavele bitiminde sunucunun size ilgilendiren olacağı tahüdünü verebilirler, uygun şartlarda fiziki makinanın vasati maliyetini ve buna ilgilı olarak izole bant oylumluliği ve elektrik ücretini hatta ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Sunucu
Bu hizmette istem ettiğiniz anonsör anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza fiziki bir anonsör üzerinden kök paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız kök CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema