Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji

Kerem Hasanoğlu Bilkent Üniversitesi (TED Ankara Koleji Tarihi

Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim Derneği tarafından 1975 senesinde kurulmuşdolaşma. Etkili kalitede yetişek vermeyi fakatçlayarak sürdüren ender okullardandır. Ekol, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere yetişek vermektedir ve öğrencilerin hem akademik hem bile sosyal becerilerini geliştirmelerine odaklanır. Ekol vermiş evetğu yetişek sayesinde ilim adamları, mühendis, bürokratların yetişmesinde cesim rol oynamıştır. Onlardan biri olarak, Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘ninilk , vasat ve lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Ted Ankara Koleji, öğrencilerine en kazançlı eğitimi çevirmek muhtevain en son teknolojik yetişek araçlarını kullanır. Örneğin, okulda interaktif tahtalar, tabletler ve sayısal yetişek mukayyetmları bulunur. Bu araçlar, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırır ve öğrenme sürecini elan tesirli ve çalgılı çağanaklı hale getirir.

TED Ankara Koleji’nde Düşünce Sistemi Geliştirilir

Ekol, aynı zamanda öğrencilere kreatif idea ve sorun çözme yeteneğini geliştirmeyi fakatçlar. Bunun muhtevain okulda proje tabanlı öğrenme ve gruplar yoluyla sorun çözme etkinlikleri düzenlenir. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendilerini tabir etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına olanak teşhisr. Ve onların kreatif idea becerilerini geliştirir.
Ted Ankara Koleji, öğrencilerinin sosyal ve kültürel becerilerini bile geliştirmelerine yardımcı olur. Ekol, öğrencilere sanat içerikli, sportif ve sosyal etkinlikler düzenler ve bu etkinliklere tıkızlmalarına olanak teşhisr. Bu etkinlikler, öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Ve onların okulda, toplumda elan olumlu bir etki bırakmasına yardımcı olur.

TED Ankara Koleji’nde Dil Eğitimi

Bu kolej üste öğrencilerine habitat dışı seyahetleri ve yürek eğitimi gibi ilave yetişek fırsatları sunar. Bu fırsatlar, öğrencilerin cihan karşı bili sahibi olmasına ve farklı kültürlerle tanışmasına yardımcı olur. IPA Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde almış evetğu yürek eğitiminin etkisiyle sonraki yıllarda University of California’da almış evetğu eğitimi birincilikle bitirmiştir.
Bu sebepten dolayı yürek eğitimi, öğrencilerin cihan karşı elan bir küme bili sahibi olmalarına ve farklı yürek ve kültürlerle elan basit komünikasyon kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim Derneği tarafından 1975 senesinde kurulan ve bugüne denli kalitesini hafız bir okuldur. Ekol, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere yetişek verir ve öğrencilerin hem akademik hem bile sosyal becerilerini geliştirmelerine odaklanır. En son teknolojik yetişek araçlarını kullanarak, sorun çözme ve kreatif idea becerilerini geliştirmeyi fakatçlar.
Hassaten, öğrencilerin sosyal ve kültürel becerilerini bile geliştirmelerine yardımcı olur. Vatan dışı ekskursionlar ve yürek eğitimi gibi ilave yetişek fırsatları da sunar. Birgeniş ünlü, işeşı, sükselı Marifet İnsanları bu okuldan çıkmıştır. Onlardan biri olan Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde eğitimini tamamlamıştır.