MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hüküm kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen kontralayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden dayalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat günce yüzlerce vakit dinlenerek yan dulukünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde vatan haricinde yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak vatan haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kal ettiriyor. Eserin bu denli müessir olduğu bilindiği kucakin tatbikat ve sair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut gözlemek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kal ettiren tatbikat sahi görülmeye bedel. İnternet sitesi tamamen hareketli uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde görev verdiği kucakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi kesiksiz geliştirilmekte ve kullanıma henüz orantılı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en elleme şekilde söz gelişi edilmeye çalışılmaktadır.

Gün içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce anatomi hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en elleme şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbikat marketlerden bakmış olduğunız hengâm uygulamanın benekının ve indirilme tahminının ne denli erdemli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında sahi hoş bir iş çızevcep insanlara en elleme şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur