pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde ülke almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) piyes içinde düzenışdoneş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle piyes yürekersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdoneş yetişmek yürekin oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışdoneş yetişmek o denli basit değildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden işlem strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek yürekin ya da oyunda elan lüks silah gücü gibi hilelere kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin yürekine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini delik ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri yürekin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler yürekin oyunu elan bol oynamanızı esenlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere ülke mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de ülke mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi yürekerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular piyes içinde ülke düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Oyun içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde ülke düz UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu yürekin yürekine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilgi gkalıntı ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen piyes strüktürmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını seyircilere temsil etmek yürekin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu dizge hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak yürekin sabah akşam yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi yürekin her dönem bir reviş bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında ülke düz duvarların arkasını rüyet özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda ülke düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dubara yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi kudretlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot birlik söz gibi görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef soldurmak veya bir nesneyi nişan soldurmak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin kendiliğinden olarak strüktürlması medlulına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al