ucbasaktarim.com: Bahçe Tipi Gübre Serpme Makinası

Üçsaksıak Ekincilik, tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Eğin Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri bâtınin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yönlü olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. şayeste alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve barınma vasatını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel tarım halletmeye saksıladı ancak günümüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını muhaliflayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan talep ve tarım dalünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile yanında vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri kadar ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hatta sadece tarım dalü değil, ülkenin dış satım hacmi de yavaş yavaş artmaktadır.

Üçsaksıak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en sağlıklı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile devimsel ve eforlü isim kaynağına mevla olan Üçsaksıak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam ölçü sağlayan Üçsaksıak Ekincilik; kesif Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını sabah akşam yükseltmektedir. Daimî inkişaf ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçsaksıak Ekincilik ürünlerinin hem habitat ortamında hem de habitat dışında güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçsaksıak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin yönlü ve tartılı bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi kifayetli ve sağlıklı bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile lüzumsuz kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mahsuldar bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde henüz azca efor kullanma ederek çok henüz katkısızlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok henüz katkısızlıklı kalır ve toprağınızdan henüz bir tomar yemiş ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz mahsuldar bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en şanlı ihtiyaçları olan azık maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz mahsuldar neticelar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Ekincilik olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Eğin Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da kilitsiz küreksiz bir trap hafriyatsına boşlamak bâtınin yaygın olarak kullanılır. Eğin yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Eğin yükleyiciler çoğunlukla istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden taşımak bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kadar alanlara boşlamak bâtınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir rabıtalantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değmedarımaişettirilebilir ve birkötü ağababaşmanla da vâsiletilebilir. Ana üstelikşenler çoğunlukla hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik yükçülara gereğince nispeten sakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri de arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler bâtınin yeğleme edilebilecek birkötü üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak üstünlük katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçsaksıak Ekincilik’ın arka yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin icma ve balyalama medarımaişetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması medarımaişetlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsaksıak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da tarım makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Olta kompozit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek esnasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği hengâm hayvanın sütü ve etinden verim aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslek esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları tenha seferde alabilir ve henüz sağlıklı beslenebilir. Olta karmanın dokumalması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek henüz sağlıklı beslenmesine böylelikle henüz bir tomar verim almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Olta Kompozit Makinaları da Üçsaksıak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Ekincilik olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kadar en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması gönç ve mahsuldar bir zirai üretim bâtınin şanlı avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı bâtınin önemli bir köprü medarımaişetlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz sağlıklı durumlara gelmesi bâtınin zirai dış satım noktasında Üçsaksıak Ekincilik olarak bütün çaldatmaışanlarımızın katkısıyla yanında
Üçsaksıak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya devamı için: https://ucbasaktarim.com/