valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada ülke almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) mandepsi süresince düzenışbilgiş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle mandepsi ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışbilgiş muktedir olmak ciğerin oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışbilgiş muktedir olmak o derece kolaylık bileğildir. Çünkü bu meselelemler dolar kuru üzerinden iş strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin ya da oyunda elan bir tomar silah gücü üzere hilelere kafavurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini ayn ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu elan hayırlı oynamanızı sağlayacak fakat yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere ülke verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile ülke verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular mandepsi içinde ülke düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Desise süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmeseletirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada ülke düzlük UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok kontak gharabelik ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında mandepsi strüktürmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere görünmek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler aracılığıyla bu tip hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek ciğerin sakır sakır yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her hin bir racon bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında ülke düzlük duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda ülke düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu hile sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi zorluklalü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot yek lafız üzere görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç iletilmek yahut bir nesneyi nişan iletilmek medlulına gelirken Bot kelimesi, bir meselein otomatik olarak strüktürlması medlulına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al